Similar products
- Specifications
- Advantages / Uses
Additional information
| Piece/pack | 40 sq m |
|---|---|
| Color | Verdant |
| Weight | 45g/m2 |
| Width | 400mm |
| Length | 100 m |
| Material | Plastic |
| Personalization | Yes |
| Promo | Not |
| recycled | Yes |
| Features | recycled |
| Weight | 1.9kg |
| layers | 2 |
| Type | Piece, Set |
Description
Folia cu bule 400 mm x 100 m, 2 straturi, verde oferă protecție excelentă pentru obiecte medii și voluminoase. Straturile duble absorb șocurile și previn deteriorarea în timpul transportului.

























Reviews
There are no reviews yet.